Telefonski imenik Bolnice

Medicinski odjeli

Služba za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju
Odjel za medicinsku rehabilitaciju bolesnika s reumatskim bolestima
Odjel za medicinsku rehabilitaciju neuroloških bolesnika
Odjel za medicinsku rehabilitaciju kraniocerebralnih bolesnika i akutnu neurologiju
Odjel za medicinsku rehabilitaciju ortopedskih i traumatoloških bolesnika
Odjel za medicinsku rehabilitaciju kardioloških bolesnika
Odjel za medicinsku rehabilitaciju djece
Odjel za unutarnje bolesti
Odjel za reanimatologiju i intenzivno liječenje –JIL
Odjel medicinsko biokemijski laboratorij
Odjel bolničke ljekarne

Poliklinika i dijagnostike

Poliklinika za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju
Elektroterapija
Hidroterapija
Radiološka dijagnostika
Kardiovaskularna dijagnostika

Nemedicinski odjeli

Ravnateljstvo Bolnice
Odjel za financijsko-računovodstvene poslove
Odsjek za prijam pacijenata, odnose s javnošću i marketing
Bolnička jedinica za centralno naručivanje
Odjel za pravne, kadrovske i opće poslove
Odsjek zaštite na radu i protupožarne zaštite
Odjel za tehničko uslužne poslove
Radničko vijeće, sindikalni povjerenik
Pozivni brojevi telefonske centrale

Služba za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju

Pročelnik službe Doc.prim.dr.sc. Žarko Bakran, spec.fiz.med. i reh.
208
Glavna sestra službe Željka Kralj, dipl.med.techn.
423
Glavni fizioterapeut službe Vesna Cvilinder, bacc.physioth.
413

Odjel za medicinsku rehabilitaciju bolesnika s reumatskim bolestima

Voditelj odjela Nada Jačmenica, dr.med., spec.fiz.med. i reh.
421
Liječnici specijalisti R1 - Jasminka Halužan Bariša, dr.med., spec.fiz.med i reh.
531
R2 - mr. Jadranka Jug, dr.med., spec.fiz.med. i reh.
429
R3 - Iva Milivojević, dr.med., spec.fiz.med i reh.
469
Glavna medicinska sestra odjela Željka Kralj, dipl.med.techn.
423
Voditelj tima zdravstvene njege R1 - Ivan Lisjak, bacc.med.techn.
426
R1 - Josip Tisanić, bacc.med.techn.
425
R2 - Nada Lisjak, bacc.med.techn.
430
R3 - Dubravka Granec, bacc.med.techn.
431
Medicinske sestre, soba
430
Specijalizanti
142
Glavni fizioterapeut odjela Biserka Vuzem, mag.physioth.
291

Odjel za medicinsku rehabilitaciju neuroloških bolesnika

Voditelj odjela N2 - Vesna Dragčević, dr.med., spec.fiz.med i reh.
242
Liječnik specijalist N3 - Marija Jeršek, dr.med., spec.fiz.med. i reh.
252
Liječnik specijalist N4 - Mario Fučkar, dr.med., spec.fiz.med. i reh.
250
Glavna medicinska sestra Radmila Mikulić, bacc.med.techn.
207
Voditelj tima zdravstvene njege N2 - Slavica Bednjanec, bacc.med.techn.
244
N3 - Kristina Puljek, bacc.med.techn.
253
N4 - Brankica Krajinović, bacc.med.tech.
249
Glavni fizioter. odjela/dvorana N4 Martina Bakran, dipl.physioth.
256
Dvorana N2, Voditelj tima Kolar Marija, bacc.physioth.
209
Dvorana N3, Voditelj tima Balagović Ivan, dipl.physioth.
251
Glavni radni terapeut odjela Ivana Klepo, bacc.therap.occup.
228
Logoped Mr.sc.Sanja Habus, prof.logoped
387
Logoped Dunja Fučkar, prof.logoped
257
Logoped Marina Kolar Curman, prof.logoped
257
Logoped Petra Žerjavić, prof.logoped
257
Logoped Marina Sumrak Tušak, prof.logoped
227
Psiholog Dubravko Tršinski, mr.spec., klinički psiholog
206

Odjel za medicinsku rehabilitaciju kraniocerebralnih bolesnika i akutnu neurologiju

Voditelj odjela Mr.sc.dr.Ivan Dubroja, dr.med.spec.neurolog
221
Liječnik specijalist Ivica Šćurić, dr.med., spec.neurolog
210
Liječnik specijalist Valentina Blažinčić, dr.med., spec.fiz.med i reh.
210
Glavna medicinska sestra Anica Cajhen, bacc.med.techn.
243
Voditelj tima zdravstvene njege Julija Krošlin, bacc.med.techn.
243
Voditelj tima zdravstvene njege Valerija Brodar, bacc.med.techn.
321
Medicinske sestre, soba
243
Glavni fizioter. odjela/dvorana KC Zdravko Maček, dipl.physioth.
247

Odjel za medicinsku rehabilitaciju ortopedskih i traumatoloških bolesnika

Voditelj odjela Dr.sc. Ivan Horvatek, dr.med., spec.ortoped
245
Liječnik specijalist OT1 - Ksenija Petek Bušelić, dr.med., spec.fiz.med.i reh.
311
Liječnik specijalist OT2 - Mirjana Novaković, dr.med., spec.fiz.med.i reh.
311
Liječnik specijalist OT3 - Renata Budić, dr.med., spec.fiz.med.i reh.
314
Liječnik specijalist OT4 - Zdravka Rašeljka Juras, dr.med., spec.fiz.med i reh.
320
Liječnik specijalist OT5 - Darija Granec, dr.med., spec.fiz.med.i reh.
443
Liječnik specijalist OT5 - Gordana Cesarec, dr.med., spec.fiz.med.i reh.
441
Glavna medicinska sestra Katica Mužek, bacc.med.techn.
246
Voditelj timova zdravstvene njege OT1,2 - Ana Sinković, bacc.med.techn.
310
OT3 - Vlasta Veček, bacc.med.techn.
317
OT4 - Martina Kovačec, mag.med.techn.
319
OT5 - Marija Cigula, bacc.med.techn.
442
Glavni fizioter. odjela/dvor. I.kat Martina Risek, dipl.physioth.
283
Dvorana II.Kat Marija Ovčarić, bacc.physioth.
315

Odjel za medicinsku rehabilitaciju kardioloških bolesnika

Voditelj odjela Doc.dr.sc.Duško Cerovec, dr.med., spec.internist-kardiolog
318
Liječnik specijalist Doc.dr.sc. Franjo Baborski, dr.med., spec.internist-kardiolog
332
K1 - Ljiljana Lučinger, dr.med., spec.internist-kard.
456
K2 - Prof.prim.dr.sc.Nenad Lakušić, dr.med.spec.internist-kardiolog
464
K2 - Srećko Tušek, dr.med., spec.internist-endokrinolog
481
K3 - Liječnička ordinacija
437
K3 – Romano Kurnik, dr.med.spec. internist – kardiolog
507
Glavna medicinska sestra odjela Božica Pavliša, dipl.med.techn.
482
Voditelji timova zdrav. njege K1 - Gordana Kosalec, dipl.med.techn.
327
K2 - Ljiljana Slovenec, bacc.med.techn.
337
K3 - Josipa Halapir, bacc.med.techn..
438
K4 - Ljubica Ondej, bacc.med.techn.
438
Glavni fizioter. odjela/dvorana Vjekoslav Fučkar, dipl.physioth.
338, 328
Dvorana kardiološka (V.kat)
342
Psiholog Gordana Kamenečki-Puclin, mr.spec., klinički psiholog
339
Asistent psihologa Marica Fučkar
362

Odjel za medicinsku rehabilitaciju djece

Voditelj odjela Sunčica Martinec, dr.med., spec.fiz.med. i reh.
261
Liječnik specijalist Mijo Hržina, dr.med., spec.fiz.med. i reh.
266
Valerija Pavić-Halužan, dr.med., spec.pedijatar
263
Glavna medicinska sestra odjela Lucija Buntak, bacc.med.techn.
262
Voditelj tima zdravstvene njege -
262
Glavni fizioter. odjela/dvorana priz. Branka Maček, bacc.physioth.
260
Gim.dvorana (I.kat) Marko Plečko, bacc.physioth.
264
Radna terapija, Voditelj tima Vesna Šepec, bacc.ther.occup.
273
Gimnastička dvorana prizemlje (kraj bazena)
269
Elektroterapija dječji (I.kat)
265
Psiholog Mr. Branka Leljak, spec.klin.psiholog
271
Logoped Amer Ahmetašević, prof.logoped
272
Logoped Martina Jakopčević Hržina, prof.logoped
396
Ana Marija Tomečak Krilić, prof. logoped
396
Recepcija, dječji odjel
259
Fizijatrijska ambulanta za djecu Zdenka Matečić
239

Odjel za unutarnje bolesti

Voditelj odjela Ljubica Vincelj Šalković, dr.med., spec.internist-kardiolog
433
Liječnik specijalist Mr.sc. Ružica Čunović Dubroja, dr.med., spec.internist-reumat.
409
Glavna medicinska sestra odjela Štefanija Pevec, bacc.med.techn.
340
Voditelj tima zdravstvene njege Brankica Fučkar, bacc.med.techn.
321
Voditelj tima zdravstvene njege Valerija Brodar, bacc.med.techn.
321
Medicinske sestre (soba)
367
Hitna internistička ambulanta
Jasminka Macan, bacc.med.techn.
322

Odjel za reanimatologiju i intenzivno liječenje –JIL

Voditelj odjela Dr.sc. Krunoslav Fučkar, dr.med., spec.internist-kardiolog
412
Liječnik specijalist Valentina Slivnjak, dr.med., spec.internist
333, 316, 312
Glavna medicinska sestra Marija Matečić, bacc.med.techn.
326
Soba za sestre
444

Odjel medicinsko biokemijski laboratorij

Voditelj odjela Danijela Polak Erceg, mag.med.biochem., spec.med.biokemije i lab.medicine
226
Specijalista medicinske biokemije i laboratorijske medicine Mr.sc.Anita Klasić, mag.med.biochem, spec.med.biokemije i lab.medicine
226
Magistra medicinske biokemije Valentina Šenjug, mag.med.biochem.
237
Laboratorijski tehničari/biokemija
237
Imunokemija
368
Koagulacija
236
Hematologija
203
Urini
204

Odjel bolničke ljekarne

Voditelj odjela Snježana Đogić, univ.mag.pharm., spec.kliničke farmacije
205
Farmaceutski tehničari
517

Poliklinika za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju

Voditelj poliklinike/ordinacija liječnika Gordana Cesarec, dr.med., spec.fiz.med. i reh.
441
Ordinacija liječnika I
435
Ordinacija liječnika II
323
Glavna medicinska sestra odjela Štefanija Milković, bacc.med.techn.
383
Glavni fizioterapeut odjela/gimnastička dvorana prizemlje stara zgrada Dubravka Jakoplić, prof.rehabilitator.
542
Gimnastička dvorana NBO, 3.kat Dragica Mraz, bacc.physioth.
374
Fizijatrijska ambulanta-prijem Mirjana Loina
224
Fizijatrijska amb.-naručivanje Ljiljana Javorić
233
Fizijatrijska ambulanta za djecu Zdenka Matečić
239
Ortopedsko-fizijatrijska ambulanta Zvonko Jagić
408
EMNG Mario Očić, bacc.physioth.
411
EEG Josip Plahutar, bacc.med.techn.
223
UZV lokomotornog sustava
202
UZV lokomotornog sustava-narudžbe Danica Hlupić, MS - 099/2327-603
299

Elektroterapija

Voditeljica elektroterapije Vesna Cvilinder, bacc.physioth.
413
IFS, DDS, UZV - Soba 1
413
Laser, Biofeedback, ud. val -Sob. 3
286
Magnetoterapija - Soba 4
287
IFS, DDS, UZV - Soba 6
289
Compex VP NBO
407
FES, Compex priz. stara zgrada
410
Biofeedback priz. stara zgrada
416
Elektroterapija hotel
525

Hidroterapija

Voditeljica hidroterapije Ivančica Toljan, dipl.physioth.
292
Stara zgrada (pult) Božica Mrkus
232
Fango (stara zgrada)
238
Hubard (stara zgrada)
217
Marijine kade (stara zgrada)
212
Hidroterapija NBO (pult) Ivan Ilić, bacc.physioth.
292
Hubard 1,2 NBO, izmjenič. kupke
293
Kade 1,2,3 / Hubard 3,4 NBO
296
Četverostanična galvanizacija/kade 4,5
294

Radiološka dijagnostika

Voditelj odjela Dr.sc.Damir Plečko, dr.med., spec.radiolog
222
Liječnik specijalist Romeo Šalković, dr.med., spec.radiolog
222,
241
Mirjana Novoselec, dr.med. spec.radiolog
222,
241
Glavni inženjer medicinske radiologije Ivica Brlić, bacc.radiol.techn.
231
Snimaona I
230
Snimaona II
230
Administracija
231
CT dijagnostika, komandna soba
201
UZV Miljenka petrović
202
Koštana denziometrija Mirjana Ljubej
372

Kardiovaskularna dijagnostika

Ergometrija, soba 419
328
EKG, soba 418
329
Spirometrija, soba 418
329
UZV karotida i verteb. art., TCD, soba 410
331
UZV arterija i vena-naručivanje
331
UZV arterija i vena, soba 415
295
UZV srca, soba 416
332
Holter EKG, Holter tlaka, soba 412
342
Tilt up table test, soba 411
336

Ravnateljstvo Bolnice

Ravnateljica
Željka Žnidarić, univ.spec.oec.
Tel:400, Fax: 232-140
Zamjenik ravnateljice Dr.sc.Ivan Horvatek, dr. med. spec. ortoped
245
Pomoćnica ravnateljice za osiguranje i unapređenje kvalitete zdr.zaštite Darija Granec, dr.med., spec.fiz.med. i reh.
443
Pomoćnik ravnateljice za sestrinstvo – glavni medicinski tehničar Bolnice Đuro Tomić, dipl.med.techn.
485
Glavni fizioterapeut Bolnice Zdravko Maček, dipl.physioth.
247
Glavna med.sestra za kontrolu bolničkih infekcija Mihaela Kranjčević Šćurić, dipl.med.techn.
375
Glavna sestra za kvalitetu zdravstvene zaštite Danijela Barić, bacc.med.techn.
483
Tajnica ravnateljice Marčela Ovčarić, bacc.oec Tel: 400, 401
Fax: 232-140

Odjel za financijsko-računovodstvene poslove

Voditelj Odjela Dubravka Bakliža, dipl.oec.
360
Viši unutarnji revizor Ivana Cerovečki, mag.oec.
343
Fin.računovodstvo Mia Gradiški, dipl.oec.
349
Likvidatura Mira Vdović
355
Likvidatura Alemka Škreblin-Kovačić
355
Financijsko knjigovodstvo Dragica Špoljar
351
Financijsko knjigovodstvo Branka Turčić
351
Financijsko knjigovodstvo Vesna Hojsak
351
Obračun plaća Ivanka Buhin
354
Obračun plaća Jadranka Filipaj
354
Obračun plaća Snježana Hartman
354
Pogonsko knjigovodstvo Darko Cvrtila
350
Pogonsko knjigovodstvo Irena Kustura
350
Pogonsko knjigovodstvo Katarina Oršulić
350
Blagajna Milan Čanžek
353
Fakturni odjel Mirjana Brezak
352
Fakturni odjel Ruža Smiljanec
352
Fakturni odjel Renata Mihovilić
352
Fakturni odjel Ljuba Novak
352
Fakturni odjel Vladimir Biller, bacc.oec
352
Fakturni odjel Ana Kos
352
Plan i analiza Maja Bratković, dipl.oec.
348
Plan i analiza Mirko Frajman
348
Voditelj nabave Boris Sambunjak, oec.
361
Skladište živežnih namirnica Zdravko Perhot
420
Materijalno knjigovodstvo Metka Šoštarko
356
Ivica Slivonja
356
Skladište tehničke robe Tomislav Jakoplić
357
Odsjek za informatiku Maja Martinjak, dipl.inf.
358
Jana Cerovec
358

Odsjek za prijam pacijenata, odnose s javnošću i marketing

Voditelj odsjeka Ivana Bakliža, dipl.oec.
373
Recepcija i naručivanje Zdenka Gradiški
Sandra Vurušić
Vesna Vuzem
Božica Huzak
Gordana Špoljar
Ksenija Barlović
Sanja Vranješ
402, 403, 404

Bolnička jedinica za centralno naručivanje

Voditelj jedinice Anđelka Plečko, struč.spec.comm.
324
Referent za naručivanje Bernarda Belošević
324

Odjel za pravne, kadrovske i opće poslove

Voditelj odjela Irena Cvilinder Hrenić, dipl.iur.
344
Kadrovska služba Blaženka Špoljar
345
Kadrovska služba Doroteja Tenšek
160
Pravni poslovi Doroteja Mendek, dipl.iur.
345
Pravni poslovi Gabrijela Gradiški Barić, bacc.admin.publ.
345
Služba za opće poslove Ljiljana Bahmec
346
Marcela Hršak Erceg
346
Fotokopiraona Marija Habulinec
359
Daktilobiro Željka Čanžek
Tomica Leljak, bacc.oec.
405
Arhiva Krešimir Obrež
406

Odsjek zaštite na radu i protupožarne zaštite

Stručnjak zaštite na radu Neven Barić, dipl.ing.
363
Zlatko Zalukar, dipl.ing.
363

Odjel za tehničko uslužne poslove

Voditelj Odjela Branimir Suton, dipl.ing
300
Administracija
302
Praonica rublja  
303
Krojačka radionica
301
Stolarska radionica
307
Vodoinstalateri
304
Bravarska radionica
366
Ložiona
305
Električari
306
Soboslikarska radionica
218
Vrtlar
213
Voditelj odsjeka za kontrolu voda i san.higijenu Višnja Ljubičić Osredečki, dipl.ing.
364
Sanitarni inženjeri i tehničari Krešimir Hršak, san.ing.
Kristina Kiseljak, san.ing
Vida Goluban, san.tech.
557
Voditelj Odsjeka prehrane i ugostiteljstva Josip Ondej, ing.
280
Dijetetičar Verica Horvat
277
Administracija Mirjana Antolić
Snježana Bogović
377
Kuhinja/slastičarna
281, 371
Konobari
282
Šank NNBO
415
Slastičarnica
419
Voditelj smjene posluživanja Slavko Špoljar
280
Voditelj smjene posluživanja Željko Legčević
280
Voditelj smjene posluživanja Ivan Žnidarić
280

Radničko vijeće, sindikalni povjerenik

Radničko vijeće Bolnice, sindikalni povjerenik Miljenko Cesarec, bacc.physioth.
516

Pozivni brojevi telefonske centrale

Pozivni broj za telefoniste u NBO
90
Telefonska – interna govornica
200
Vratar na ulaznoj rampi
220